Sklenice na pivo

Pivo je požitek, pivo je kultura, pivo je různorodost. Jedinou kapkou dobrého piva můžete říci světu svůj příběh. Tento přístup při výrobě tohoto jedinečného nápoje byl utvářen téměř 100 let a inspiruje nás dodnes. Pivní sklo k ní neodmyslitelně patří a pomůže udržet vaši značku na výsluní.

Nabízíme dekorované pivní sklo, trendové sklenice, sklenice na míru, vše co si jen budete přát s ohledem na vaši značku.

Stáhněte si katalog vybraných sklenic (PDF, cca 6MB) - kompletní nabídka na vyžádání.
Doporučujeme také širší sortiment (PDF, cca 13MB), kde naleznete další inspiraci.

V dnešním konzumním světě by mělo vychutnání si nápoje představovat vždy zážitek z konzumace s povědomím o značce. Nezbytné odlišení je výhodné podtrhnout prostřednictvím designu sklenice a dekorováním odpovídajícímu dané značce. Design skla a dekorů společnosti RASTAL tento nárok splňuje, přispívá k upevnění image značky a umožnuje si nápoj vychutnat.

Vybrané typy pivních sklenic je možné zakoupit v našem e-shopu.

Pro Vaši inspiraci

Možnost dodávek na vybrané sklenice od minimálního množství 250 ks sklenic od jednoho typu sklenice. Do 3000 ks je dekorace prováděna ručním přímým tiskem. Od 3000 ks dekorace na automatické sítotiskové lince.

Sítotiskové barvy jsou pečlivě nanášeny na povrch sklenice, kde následně proběhne několikahodinové vypalování ve vypalovací peci při teplotě cca 600°C. Takto se barvy pevně vtaví do povrchu skloviny, dlouhodobě odolávají mycím cyklům v průmyslové myčce.

Produktové řady Rastal